Inteligentne rozwiązania dla domu

Sztukateria styropianowa

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe od wielu lat uważane są za dekory, które można stosować na wiele sposób. Ich użycie wiąże się nie tylko ze wspaniałą dekoracją ale także wiele praktycznymi funkcjami. Świetnie zakryją wszystkie mankamenty jak pęknięcia czy zarysowania. Ponadto listwy sufitowe często są stosowane do zakrycia krzywych sufitów i ścian. Ich użycie to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto chce pozwolić sobie na delikatną elegancję i szykowność. 

Przed ich wyborem należy dokładnie doprecyzować jakich potrzebujemy. Ze względu na przeznaczenie, mogą pełnić wiele ról w naszych kątach. Listwy sufitowe pozwalają na stworzenie aranżacji, których nie da się powtórzyć. Szeroki wybór zdobień, sprawi, że w każdym pokoju będzie można znaleźć ich inny rodzaj.

Jak dopasować listwy do kolory ściany?Listwy sufitowe

Istnieje kilka szkół łączenia listew.

  • Po pierwsze mogą być one w kolorze białym i ze ścianą w tym kolorze tworząc jedność.
  • Po drugie mogą być białe i wyróżniać się na kolorowej ścianie na przykład grafitowej czy turkusowej.
  • Po trzecie mogą być przemalowane na kolor ściany.

Zapewniamy, że niezależnie od wybory, świetnie współgrają z resztą pomieszczenia. Ich zastosowanie jest dość szerokie, dzięki czemu nadadzą się one do każdej powierzchni. 

Jeżeli nie masz pomysłu na nowo wykończone pomieszczenie. Skorzystaj z oferty listew sufitowych, które idealnie wpasują się w każdy kąt.

Udostępniaj nas!

  • Sztukateria ZAPRASZAMY All right reserved 2020