Inteligentne rozwiązania dla domu

Sztukateria styropianowa

Listwy oświetleniowe

Zapewne każdy z nas lubi projektować nowe wnętrza czy zmieniać ich wystrój. Wiele osób jednak zapomina o prostych dekorach, których nie dość, że montaż jest prosty to jeszcze w niebywały sposób odmienią aranżację. Listwy oświetleniowe to doskonała okazja na zrobienie odważnego kroku i sprawienie, że pomieszczenie stanie się modne i oryginalne. Nie trzeba przy tym decydować się na kroki takie jak wyniesienie mebli czy ich zakrycie folią. 

Podczas ich montażu nie trzeba przechodzić do tak drastycznych środków. Wystarczy, że odsuniemy meble od ściany. Listwy oświetleniowe to doskonałe elementy, dzięki którym pomieszczenie stanie się eleganckie i nowoczesne. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty, wyróżniają się wspaniałą jakością i bogatym wzornictwem.

Jaki kolor światła LED?

Jaką listwę LED wybierzecie, zależy tylko od was. Musicie wcześniej dobrze zaplanować, jakiej ma być długości i jak ją przymocować do listwy. Czy przez całą szerokość pokoju czy może tylko w kilku miejscach. Kolor światła LED zależy tylko i wyłącznie od wyglądu pozostałych elementów. Obecnie najczęściej wybierane jest po prostu białe światło, jednak kolorowe światełka również wiodą prym na rynku pod względem wyboru.

Listwy oświetleniowe od wielu lat są najczęściej wybierane ze wszystkich elementów sztukateryjnych.

Udostępniaj nas!

  • Sztukateria ZAPRASZAMY All right reserved 2020