Inteligentne rozwiązania dla domu

Sztukateria styropianowa

Listwa oświetleniowa ścienna

Listwa oświetleniowa ścienna jest najmłodszym, powstałym elementem należącym do sztukaterii. Najczęściej można ją spotkać w łazienkach ze względu na dodatkowe światło wydobywające się z ich rowków. Listwa oświetleniowa ścienna dzięki możliwości instalacji w niej światła LED, jest doskonałą ozdobą nie tylko łazienki ale także wielu innych pomieszczeń. 

Dzięki temu, że montowana jest nie tylko pomiędzy ścianą sufitem może doskonale ozdobić ramy obrazów, luster czy stworzyć nietypową dekorację ściany. Listwa oświetleniowa ścienna może być zamontowana na wiele sposób. Pamiętaj, że przy jej wyborze możesz wybrać samodzielnie listwę LED, której światło będzie w kolorze jakim pragniesz. Nie musisz obawiać, że wystających kabli.

Listwy te posiadają specjalne rowki, w które możliwe jest schowanie wszystkich niepotrzebnych sznurów elektrycznych. 

Montaż listewListwa oświetleniowa ścienna

Wiele naszych Klientów, pyta o montaż listew oświetleniowych ściennych. Martwią się o to, czy poradzą sobie z ich montażem samodzielnie, czy może jednak lepiej kogoś do tego wynająć. Montaż listew jest bardzo prosty. Do ich instalacji potrzebne są jedynie podstawowe narzędzia, które każdy posiada w swoim domu. Jedyne co należy kupić to klej sztukatorski, za pomocą którego przykleicie listwy. Montaż listew oświetleniowych ściennych to bardzo prosta czynność z pomocą z którą poradzicie sobie samodzielnie.

Dlaczego warto mieć listwy w mieszkaniu?

Dzięki nim wasze pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu. Ponadto listwa oświetleniowa ścienna są dodatkowym źródłem światła, które sprawi, że wasza aranżacja nabierze charakteru. Inwestując w tak niedrogie dekory, możecie być pewni, że wszystkie wasze dotychczasowe zmartwienia zostaną przyćmione blaskiem wydobywającym się z pokoju.

 

Udostępniaj nas!

  • Sztukateria ZAPRASZAMY All right reserved 2020