Inteligentne rozwiązania dla domu

Sztukateria styropianowa

Gzymsy

Gzymsy należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych elementów w sztukaterii. Ich użycie to bardzo ciekawa propozycja dla każdego kto lubi dobrze urządzone wnętrza. Ich budowa może się nieco od siebie różnić. Na rynku istnieje wiele rodzajów gzymsów, które są doskonałą dekoracją dla każdego pomieszczenia. Gzymsy to nie od dziś najlepiej prezentujący się element we wnętrzu.

Już od XVIII wieku pełniły elegancką ozdobę w domach arystokracji ale także na ich elewacjach. Dziś wytwarzane ze znakomitej jakości styropianu przypadną w gust każdego domownika. Gzymsy stanowią poważny krok do przodu, ponieważ ich zastosowanie równa się dorosłą decyzją o unikatowym wyglądzie wnętrz.

W ofercie naszej firmy, znajdują się gzymsy wewnętrzne jak i te na elewację.

Gzymsy gzyms

Dlaczego warto zainwestować w gzyms?

  • podnoszą wartość nieruchomości;
  • ochraniają przed działaniem wilgoci i wody deszczowej na przykład okna;
  • dzięki nim aranżacja wnętrza jest niepowtarzalna;
  • wyróżniają się długą żywotnością;
  • zakrywają mankamenty ściany jak pęknięcia czy ubrudzenia;

Gzyms zagościł w domach już wielu Polaków. Coraz częściej decydują się na niego osoby, które są w trakcie wykończenia swoich mieszkań. Ich największą zaletą jest funkcjonalność. Zastosować je można w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego wielkości.

Zastosowanie go na elewacji dodaje elegancji całej nieruchomości.  Gzyms to doskonałe rozwiązanie aby coś zmienić w swoim życiu, dlatego zmień swoje wnętrze!

Udostępniaj nas!

  • Sztukateria ZAPRASZAMY All right reserved 2020